Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem microsoft word, zdarma jak?

Hoj,

chtěl bych se zepatat jestli je nějaká verze office word od microsoftu zdarma, stačí mi verze 2007+

potřebuji to alespon na půl roku, ale našel jsem jen trial verze na 1 měsíc, já bych si to klidně "kreknul" ale mám w10 a na něm nelze mít takový nelegánlí software, jelikož by to hned smazal, napadla mě jedna možnost stáhnout si m. w. 2007 měsíc na něm pracovat a poté stáhnout m.w.2010 atd.

?

nebo je i jiná možnost, nechci za to platit

mám i office 365 na netu, ale s tím se nedá pracovat je to na nic, nebo jde nějak stáhnout word do pc a poté ho nějak aktivovat přes Office 365?

díky předem

prosím dáte mi někdo odkaz kde stáhnout trial verzi m.wordu verzi 2010 nebo 2013, a pak si stáhnu ten libreoffice nebo open ofiice jen potřebuji vědět, který znich je lepší jak aby šel pak ten soubor otevřít i v m.wordu
předem díky