Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony vegas 11 zdrojová data (problémové mp4)

Zdravím,

V programu GIMP vytvářím gify se kterými bych dál rád pracoval v programu sony vegas 11
Nenašel jsem žádné konkrétní nastavení pro videa, pokud s nimi chci v SV dále pracovat, tak jsem použil toto doporučené nastavení pro render v nižší kvalitě.
zwl
a projekt
zwn
Pokud takto vyrenderované video opět vložím do SV, skáče, bliká, není plynulé, vyskakují zelená okna, přitom v přehrávači VLC běží perfektně.
Video má pár sekund a pár MB.

Možná mám pouze slabý počítač?

procesor i5 4570S
paměť 8G ram DDR3
grafika AMD radeon R7 200 Series 1GB
Data čtu z SSD disku
Ukládám je na HDD disk, ne že bych tím něco zamýšlel, prostě to tak vyšlo.

Zkoušel jsem používat i funkci dynamic ram, v náhledovém okně to vypadalo plynule, ale žádného výsledku jsem si ve finále nevšiml.

PS: počítačům opravdu nehodlduji.

problém je v tom,že gif animácie využívajú obvykle 8/15 bitovú farebnú hlbku,,dobre vyzerajúce video vyžaduje aspoň 16/24 bitovú farebnú hlbku,čo v "čistokrvnej" gif animácii robí ten problém,že surová konverzia z gif do bežného videoformátu spraví obvykle otrasný farebný zážitok z výsledku a ešte keď použiješ do výsledku nastavenie platné pre usa/japan NTSC,tak tomu zasadíš prakticky smrtelnú ranu....

Převedl jsem .gif v sonyvegas na .mp4 a nevidím ve přehrávači vlc žádný problém. Prostě pěkný video tak jak bych čekal. Ale když toto video ve formátu .mp4 vložím zpět do sonyvegas už nastává problém. To odpovídá tomu co říkáš?
Nějaký řešení existuje?
Díky.