Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 jak co nejlevněji?

Ahoj, stavím si nové PC, ale přemýšlím jak by se dal sehnat windows 10.
chtěl jsem se zeptat, jestli není nějaká možnost na získání legálního OS za přijatelnou cenu.
Napadlo mě stáhnout si instalační medium na USB.
A potom to aktivovat přes zakoupená key, ale nevím zda to bude fungovat.
Nějaké nápady? :-) .. Děkuji.

To jsou bláboly. Kupuje OEM Windows bez hardware od nějakého podivného člověka nebo firmy, instalace asi projde a když ne, tak má smůlu. Teď by měla začít argumentace o podvodných praktikách MS, rozhodnutí nějakého podivného soudu a ochraně lidských práv. Podle toho nemá cenu kupovat nic jiného, než OEM a ta by šla používat doživotně.