Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem adobe premiere

hello boys, kdy stříhám v adobe premiere poprvé, tak mi to normálně fungovalo a najednou to nejde přehrávat ty videa v tom, což je docela zásadní problém, nevíte prosím, kde jsem udělal chybku? díkes

Že by u tebe řádil ten nechvalně proslulý Japonec Samoseto?

... najednou to nejde přehrávat ty videa ...

1. Najednou - co se dělo mezi tím, kdy to fungovalo a fungovat přestalo (něco jsi instaloval, čistil, restartoval, ...)?

2. Jaká videa? Jakého typu? Nejdou úplně věechny nebo jen některé? Jedná se o zdrojový videa nebo už sestříhaný výsledek?

3. A "nejde přehrávat" = nic to neudělá nebo
"nejde přehrávat" = napíše chybu - jakou?
Nebo se to projevuje nějak jinak?

A taky by nebylo od věci dodat konfiguraci PC, verzi OS a verzi Adobe Premiere.

Rada: Jestli máš zapnutý body obnovení, obnov systém do doby, kdy to fungovalo.

1. Neinstaloval, nečistil, nerestartoval. Zprvu to dělalo jen občas, pomohl restart PC, ted už to nejde vůbec, spustím premiere, nahraju video, nejde přehrát.

2. všechny videa (zdrojové, sestříhané, prostě všechny)

3. nepíše nic, prostě kliknu na play, tlačítko se změní na stop ale nic to nepřehrává, když kliknu na play, tlačítko se změní na stop a to je vše.

PC: https://www.czc.cz/lynx-grunex-ultragamer-2016/187 428/produkt?gclid=Cj0KEQjw_9-9BRCqpZeZhLeOg68BEiQA OviWAnp03-ZX-RUirrZO04eSV6bZfk7aMaNDMkjpRw-bvN0aAj ou8P8HAQ

Adobe premiere pro cc 9.0.0

Windows 10 Home