Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iTunes a viry

Chtěl bych se zeptat mám v celku nový iPhone a chtěl bych si tam dát nějáké písničky, chci se zeptat jestli je možné že se mi tam mohou dostat nějáké viry z počítače, protože nevím jestli itunes umí ochraňovat můj iPhone před virama. Děkuji za odpověď

iTunes před viry neochrání. Ale jestli máš PC zavirované, tak je to jedno, počítačovým virům telefon nechutná a nelozí do něj. Do telefonu můžeš nachytat viry co napadají iPhone, těch je zatím málo, protože iOS je velice dobrý systém a není děravý jako Windows. I když ve verzi iOS 9.3.3 byla lochna jako Afrika a opravili jí včera, asi po měsíci co byla oznámena. Ale nebyl to vchod pro viry, ale útočníci mohli krást různá hesla. Jestli chceš mít telefon ochráněn, nainstaluj některý a antivirů v App Store. Je jich tam hojnost, jak jsem právě koukal. IMHO když instaluješ z App Store a nemáš Jailbreak v telefonu, tak se virů bát nemusíš..