Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 10 instalace

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli to, co teď tady napíšu bude možné.

Takže, zajdu na oficiální stránky microsoftu a stáhnu si ten program pro vytvoření média USB.

Na internetu zakoupím legální elektronickou licenci.

Až mi přijde nové PC, vlezu do biosu a najdu USB kde mám Win.

Potom si nejsem moc jistý, ale asi si to před instalací vyžádá klíč.
Pokud je to tak, napište a jistěte mě.
Pokud je to jinak, prosím upřesněte.

Děkuji.

Inštalácia Windows 10 nie je viazaná na "legálnu licenciu". Nainštalovať Windows 10 môžte aj bez originálneho čísla - pri inštalácii preskočíte tento krok ktorý vás vyzve k zadaniu čísla. Legálnu licenciu (aktivovať Windows) môžete do nainštalovaného neaktivovaného Windows 10 vložiť neskôr:

[SN.jpg]