Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé načítání PC

Ahoj,

Před pár měsíci jsem si koupil nový notebook Lenovo. S výkonem notebooku nemám vůbec žádný problém, rozjedu na něm plynule i ty nové nejnáročnější hry, ale od začátku mám problém s načtením notebooku po zapnutí. Pokaždé, když zapnu notebook, trvá načtení až do Windowsu i několik minut (krátce po zapnutí se objeví logo Lenovo a kolečko, které se dlouho načítá... ve chvíli, kdy zmizí, načte se notebook už docela rychle). Ještě déle pak trvá, když notebook restartuju. Poté, co se notebook načte do Windowsu, funguje už vše rychle, tak, jak má.
(PS. nejsem zrovna ajťák, notebook jsem si pořídil a známý mi pomohl z přiloženého dvd nainstalovat windows a stáhnout ovladače z internetu, takže bych prosil případné rady napsat spíše polopaticky :D).
Děkuji

Z těch položek tam životně důležitá není žádná (výjimku by mohl tvořit software k tačpádu). Ostatní položky odškrtni (zruš) a zrestartuj PC. Pak porovnej, jestli bude nabíhat svižněji, nebo ne. V případě nějaké "katastrofy" (nečeká se), si to můžeš pak znovu povolit.