Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítač nelze spustit

Dobrý den :(, spouštím počítač a naskočí mi okénko systém Windows nelze spustit. Spustí se oprava spouštění systému a až doběhne ke konci, tak mi to řekne, že v systému Windows nelze počítač automaticky oprJestli muzu situaci nějak upřesnit tak prosím napište co
děkuji

Ja nepotrebujem vedieť nič...
Ak sa chceš pohnúť ďalej, nájdi si k Tomu "neznámemu" notebooku návod ako sa dá spustiť Recovery - obnova na výrobný stav, alebo si zožeň inštalačné médium (DVD, bootovateľný flash...).
Krútiť sa dookola cez nejaké menu na obrazovke naozaj nemá zmysel.