Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera a Chrome nenačítá stránky

Ahoj, asi před třemi dny se mě začaly v Opeře načítát pomalu některé stránky. Trvalo to vždy jenom chvíli a pak to zase fungovalo normálně, ale dneska to už tak zůstalo. Normálně se mě například načte Facebook, ale většina dalších stránek se načítá a pak to hodí hlášku "Stránka havarovala". Po celou dobu načítání mě to kazuje využtí disku 100%. Vymazal jsem cache, cookies, odinstaloval a znovu nainstaloval operu, ale nic nempomohlo. To stejné se děje v Google Chrome. Přitom v Mozille a IE funguje vše tak jak má. Firewall nic neblokuje, už vážně nevim co s tím. Jinak operační systém mam Windows 10.

Provedl jsem ještě kompletní přeinstalování Windowsů do čista a poměrně se to zlepšilo. Některé stránky se však stále načítají strašně dlouho, ale nakonec se alespoň načtou a nehodí to hlášku "Stránka havarovala".