Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabourani do fb

Dobrý den chci se zeptat je možné aby se mi nekdo dostal do fb na dalku?když neměl přístup k mému mobilu ani pc.moc děkuji za odpoved

Děkuji moc...A kdyz je znát nemůže? Měnila jsem je tedka nedávno a mám dost složité heslo které nemohl nikdo nikde vidět...jde to udělat i na dalku pomoci nejakeho programu i kdyz heslo nezna?mam z toho divny pocit...dekuji za odpoved :)

Rozlišuj dojmy a pojmy. Tvoje divné pocity nemusia nutne znamenať, že sa Ti tam niekto nabúral alebo sa nabúra.
Máš teda pocit, alebo je to naozaj?
Stačí, že sa prihlásiš na fb na nejakom cudzom pc, ktorý je nastavený tak, že si pamätá prihlasovacie údaje a už ich vie aj majiteľ toho pc...