Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak otevřít poškozený RTF soubor?

Ahoj, prosím všechny o pomoc. Kamarádka psala předevčírem rozepsanou diplomku v rtf a průběžně ukládala, kolem 23:30 soubor uložila vypla noťas a šla spát. Druhý den, když soubor chtěla otevřít, tak už to nešlo. Zkoušely jsme to převést do pdf, otevřít v jiných programech jako notepad atd a nic když jsem si to stáhla do mobilu a chtěla otevřít začalo mi to psát že je to poškozený soubor. Když jsme to převedly přes convertor do doc, soubor byl prázdný a ukázalo to přes 300 stránek což byla blbost... Prosím všechny o pomoc i radu jak z toho alespoň dostat text, když už ne obrázky...

Kdyby někdo věděl, jak to ze souboru dostat, stáhnete ho tady: 247782585

Ano, já zálohuju všechno, bohužel kamarádka je ráda že že to umí zapnout, napsat, uložit a vypnout. Do včerejška nevěděla co záloha vlastně je. Proto se sem obracím o radu. Kdybychom zálohu měly tak se neptám...

Zkus prohledat TEMP adresáře ve Windows. A taky adresář Dokumenty a adresář s programem, který ten RTF soubor otvíral a ukládal. Můžou tam být průběžné zálohy toho souboru (pozor - nemusí mít stejný název!).

Mimochodem - ten přiložený soubor má 15320 kB...