Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní Myš do 1000 Kč

Zdravím, chtěl bych poradit s výběrem herní myši do 1000 Kč,
1. Chtěl bych aby se uměla přepnout do 400,500,600 DPI (stačí jedno z toho)
2. Jsem pravák
3. Aby byla drátová
4. CS:GO
5. Design mi je jedno, zajimá mě funkčnost
6. Odezva aby byla od 0,2 ms - 1ms
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Kvalitní myš se dá sehnat od: SteelSeries, Razer, Roccat
Samozřejmě existují i jiné značky ale jsme prostě ulítlí na tyto 3 :)
vyzkoušel jsem
SS:
Kinzu 1,2,3
Sensei
Rival 100, 300

Razer:
Deathadder
Krait

Roccat:
Kone
Kova

Jinak za mě odezva 0,2ms je blbost i když chápu že přiznivci A4tech mě tu ukamenujou

No ale vetsinou jsou pres tisic.

A nektere z toho vyberu nemaji na CZC v diskuzi zrovna dobry ohlas.

Ja bych potreboval taky kvalitni mys (presnou), coz bych rekl, ze by mohla splnovat nejaka herni (u me je to hlavne o Photoshopu), jenze nikde jsem na nic zarucenyho nenarazil a nejaky tezky prachy za mys proste nedam (okolo tisic bych jeste dal).

Driv jsem mel nekolik A4tech Oscar 75x-xx, presnost zadna slava a navic odchazely jak na bezicim drate. Ted mam Fujitsu GL9000 a je to uplne otresny, ta mys je dobra na kancl, ale presnost tam teda rozhodne neni. Nejlepsi byla Microsoft IntelliMouse Explorer Wireless, tu jeste mam, jenze kdykoli neco doma potrebuju udelat do prace tak dojdou baterky, proste bezdratova mys byl omyl. ]:)

Snad ta Roccat Kone vypada zajimave, ale nevim no, jestli to bude lepsi. :-/ Mel bys k tomu nejakej poznatek?

odezva 0,2ms je blbost i když chápu že přiznivci A4tech mě tu ukamenujou

dobry no, papir snese vsechno a kdyz jim to fanousci zerou ... :-D

gumu na mys nebrat :-D

---

myslim, ze pribeh, jak jsem v lete ve vedrech (kez by letos byly) usilovne pracoval s MS Intellimouse Explorer s pogumovanyma bokama a kdyz jsem zvedl ruku pro setreni potu z obliceje, mel jsem cernej jak oblicej tak ruku, po te co guma povolila, jsem tu uz vypravoval. z ty mysi to slo dobre smejt mejdlem, takze nasledne uz bez pogumovanyho povrchu OK.

Ja bych potreboval taky kvalitni mys (presnou), coz bych rekl, ze by mohla splnovat nejaka herni (u me je to hlavne o Photoshopu), jenze nikde jsem na nic zarucenyho nenarazil a nejaky tezky prachy za mys proste nedam (okolo tisic bych jeste dal).

Stačí přidat pár stovek (cena okolo +-1500 Kč) a máš fakt kvalitní myš. Za věc kterou budeš používat denně (?) několik let mi to nepřijde jako něco hrozného.

Logitech to celkem se*e, nejdřív se zhoršila kvalita volantů Driving Force GT po přesunu výroby do Polska a poté dost podělali G29/920, nástupce legendární G27. Volant bych dnes bral od Thrustmaster, pokud člověk nechce dát raketu za Fanatec. Ale to už jsem od myší trochu odbočil :-).

Co třeba ASUS strix claw? Mám ji doma cca 3 měsíce a zatím vše funguje a skvěle padne do ruky.

EDIT: popis snímače: Každý hráč zajisté ví, že optické snímače poskytují mnohem větší přesnost a plynulejší pohyby než u klasických laserových snímačů. Vysoce přesný herní optický snímač PixArt PMW3310 snímá rychlostí až 3,32 metrů za sekundu. Taktéž nepoužívá funkci vyrovnání nerovného pohybu, která v určitých případech může spíš uškodit a tak si můžete vychutnat snímání v poměru 1:1 bez jakýchkoliv korekcí.

https://www.tsbohemia.cz/asus-strix-claw_d224474.h tml

Diky vsem, odnesl jsem si par zajimavych tipu a uvidim, kterou nakonec vyberu, ted stejne potrebuju jako prvni novou grafiku, takze mys bude az pozdeji.

Ale puvodnimu tazateli s mysi do tisicovky jsme moc nepomohli, mozna proste jen nic slusnejsiho az tak levne neexistuje.

A kdyz uz se tu objevil i Asus, nasel jsem ASUS Cerberus za 800,- treba by tazatele uspokojila, co jsem hledal na netu, tak pisou, ze nejlevnejsi pouzitelna ...

Bej tazatelem jdu do tý A8, Asus si to přebírá od různejch výrobců jako GB atd a nalepí to svoje logo toď vše,když mě začla haprovat Logitech což nakonec přestalo s podložkou,tak jsem chttěl vzít V8 taky sem tam někdo na ní nadává, ale drtivá většina uživatelů spokojenost i ohledně výdrže což se třeba u myší GB říct nedá že vydržej.:-)

Již třetím rokem mám Razer Deathadder 2013, bohužel ještě když byla nová, tak mi nějak nešťastně upadla a od té doby začal blbnout a později úplně odešel stisk kolečka. Ale to je moje blbost. Spínače jsou zatím v pohodě (žádné doubleclicky nebo tak). Jaká je kvalita u (poslední) verze Chroma nevím.

K myším s opravdu dobrým senzorem patří mimo jiné Mionix Castor, Mionix Avior/Naos 7000, Steelseries Rival 300 a ještě Zowie jsou dobré https://www.czc.cz/herni-mysi/zowie-by-benq/produk ty (konzervativní design, žádná kolotočařina a samozřejmě kvalitní zpracování, ale dostáváme se na částku 1649 Kč.)

S Roccat Kone mám bohužel jen velmi krátkodobou zkušenost. Jen vím, že Military edice má v sobě "třicettřidesítku" což je skvělý senzor. A taky vím, že nějaká myš od Roccat měla problém s vytékajícím lepidlem po zahřátí od ruky, to byla snad tuším Kova.

Nevím proč odpovídáš na můj post, když mluvíš na někoho jiného, ale osobní názor.
Pokud chceš kvalitní myš, připlať si pár stovek za ZOWIE, tam už si vyber především podle velikosti.
Pokud hraješ CS:GO, všimni si, že je to nejoblíbenější myš streamerů a profesionálních hráčů a to nejen kvůli sponzoringu, ale především proto, že to je kvalitní myš, která nepotřebuje k životu LED diody a tisíce nastavení v nějakém doplňovém SW.