Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows update

notebook dell, win7, jsem nepoužíval od února letošního roku. Nyní jsem ho znovu zapnul. Poslední aktualizace tam jsou z února. Nyní jsem dal windiws update a pořád po třech hodinách nic. Běží to, ale jenom běží. Je to normální jev, nebo je možné tomu nějak pomoc? Vždyť od února microsoft vydal spoustu aktualizací. Min. 10 měsíčně.

Tak jsem našel. Nicméně je to pro mne složité. Jedno je jasné, že u sedmiček windows update nevyhledá nic, i kdyby bylo vyhledávání zapnuto dva dny v kuse. Příčiny tohoto stavu jsou vykládány různě. Uvádí se, že byla vydána nějaká aktualizace KB 3125574, jakýsi SP2 a předtím nainstalovat aktualizaci KB 3020369. To je všechno hezké, ale nnenašel jsem kde tyto aktualizace stáhnout a jak je vůbec nainstalovat. Konsultoval jsem tento problém s jedním opravářem PC, zda by mi s tím pomohl a ten mi řekl, že se mám na to vybodnout, normálně počítač používat a časem, že se tam ty aktualizaci na mém PC objeví. Říkám, ale vždyť já tam mám poslední aktualizaci z února. Pokud prý mám kvalitní ochranu počítače, tak se nemusím obávat. No i zákony se dají vykládat různě. Takže ať žije microsoft.

Dobrý den,
na webu catalog mikrosoft jsem ty 3 aktualizace našel,ale chci se zeptat do jaké složky v pc je mám manualně stáhnout?? ty 3 aktualizace ,které řeší ten problém se vyhledáváním aktualizaci.
A jak je rozbalit,aby fungovali,jaký je postup?
Děkuji za odpověd

Stačí skutočne tá jedna, ulož kamkoľvek k sebe, spusti, nainštaluj, to je všetko.
Problém može byť ten, že tá inštalácia bude tiež nekonečne dlhá, ak je počítač práve v stave hľadania aktualizácií. Takže treba vypnúť vyhľadávanie aktualizácii (ovládacie panely) reštartovať a nainštalovať. A potom sa môžu aktualizácie zase zapnúť.

v ovládacích panelech nevidím žádnou položku opravy windows update.
Jak jsem uvedl výše, poslední aktualizaci mám z 26.2.2016. Noťas vcelku funguje. Mám kvalitní Eset smart security. Jaká jsou nebezpečí, pro provoz noťasu, když tam schází aktualizace? Mám ho provozovat nebo odstavit do vyřešení problému s aktualizacemi windows? Díky.

Světe zboř se!! Jak jsem uvedl v úvodu tohoto mého příspěvku, tak tento noťas jsem zprovoznil před dvěma dny, protože ten druhý má nějaký problém. Spustil jsem ten náhradní, který měl poslední aktualizace z února t.r. Načež jsem spustil windows update v dobré víře, že mi vychrlí min. 50 až 60 aktualizací. Vyhledávání jsem měl spuštěno víc než 10 hod. a furt nic. Proto jsem se obrátil na tuto poradnu. Ještě se mi to nikdy nestalo a nevěděl jsem si rady. Podle pokynů jednotlivých účastníků jsem postupoval a furt nic. Nainstaloval jsem doporučené KB 3020369, KB 3102810 až zase nic. Až dnes v poledne mi doporučil"pme" narvat tam KB 3161608. Tak jsem ji hledal na googlu a dočetl jsem se , že tato aktualizace je aktualizována KB 3172605. Prý je to nějaká kumulativní aktualizace červenec 2016. Ale co v ní je nevím. Tak jsem tuto aktualizaci stahnul a nainstaloval. Nechal jsem noťas zapnutý, za půl hodiny jsem se vrátil a ejhle eset mi hlásí, že windows není aktulizovaný a je připraveno k instalaci 64 aktualizací. No to byla bomba. Po dvo dnech se windows update probudil. Všech 64 aktualizací jsem naistaloval. Takže nevím kde byl problém, ale až po nainstalování té aktualizace KB 3172605 se to rozběhlo. Nicméně děkuji všem účstníkům diskuse za cenné rady. Tyto operace jsem ještě nikdy neprováděl. Něco jsem se naučil.

Já používam toto:

www.wsusoffline.net/

- v okienku "Aktuelles/News" kliknem na "Download area" a potom v okienku "Most recent version" kliknem na najnovšiu verziu podľa dátumu a stiahnem si *.zip súbor o veľkosti asi 2 MB. Rozbalím si ho do nejakého priečinka na HDD, alebo na USB klúč. Potom kliknem na súbor "UpdateGenerator.exe" vyberiem aký mám operačný systém a kliknutím na "Start" inštalujem najnovšie aktualizácie. O pár minút je počítač aktualizovaný.

[http://imgbank.cz/images/2016/08/14/Windows_ooline  _updateHE5ML.jpg]

Ved tam co linkujes tak je aj link na nejake wsus offline update. To si uz skusal?
W8.1 recoevry som robil asi pred mesiacom ale uz sa nepamatam ci som tam nieco instalil rucne, tusim ze nie a naslo to updaty po nejakom pol dni, ale uz teraz zhlavy neviem nabeton. (ale urcite to bolo rychlejsie jak W7 a vista - vista nenasla ani po 3dnoch tam som instalil KB)
P.S. ked nezabudnem tak sa vecer pozrem na ten ntb s W8 do historie ze co som tam instalil.