Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapinání - problém

Dobrý den, dnes ráno jsem jako obvykle zapnul svůj notebook (Lenovo G505s který je asi 2 a půl roku starý) a asi po 15 minutách používání se sám vypl a začal se zapínat jenomže během zapínání notebooku se sekl a začal se zapínat odznova a takhle pořát dokola po 40 minutách jsem vyndal a vložil beterii a nic vypojil a zapojil do zásuvky a nic . Nevíte jak bych tento problém mohl vyřešit?

Předem děkuji :)
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Ahoj ,
Čo by som robil ? vyber batériu a sieťový adaptér, stlač a podrž tlačidlo napájania(ON/Off) po dobu 30 sekúnd.
Vlož batériu, pripoj napájanie zo siete.
Toto som spravil tiez , a siel normalne , ak to nepomoze v tvojom pripade , tak nemam ponatia. :)

nazdar
měl jsem lenovo g555 a s ním úplně stejný problém. špatná zpráva. po několika dnech zjištěna chyba na základové desce. jelikož to bylo tři měsíce po skončení záruky, tak jsem jen suše konstatoval: 500g hd za 14.000,- , to nikdo nemá. nic jiného se z toho notebooku nedalo použít...

Ono tych pricin moze byt vela, neviem jak si prisiel zrovna na tu tvoju, asi gula krystal.
(a to "zjistena chyba na zakl.desce" to muselo byt zjistovanie jak svina :) Ano je to celkom pravdepodobne, ale neda sa vylucit iny problem. Keby to niekto zjistil tu chybu, tak by ju vedel opravit. Oni ju len odhadli, ne zjistili. A tiez nemuseli mat pravdu.