Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš C-Tech Empusa

K myši co už mám:
https://www.tsbohemia.cz/a4tech-mys-xl-750bk-oscar -game-laser-mouse-3600dpi-cerna-black-usb_d85455.h tml
Je malý disk s progr. kde si ke dvou bočním a tomu hornímu oranžovému přiřadím nějakou klávesu což pak lze použít i ve hře.

Teď jsem koupil tento krám:
https://www.tsbohemia.cz/c-tech-empusa_d231082.htm l
Na boč. tlačítkách jsou šipky a jde je na netu použít jako "tam a zpět", ale s tím ať mi políbí, takovou kravinu já nepotřebuju. K myši žádnej disk není, klávesy k tlačítkům přiřadit nelze a ve hře to nefunguje i když tam píšou "Myš nabídne celkem 7 tlačítek, kterým lze ve většině PC her přiřazovat jenodtlivé herní funkce".
Otázka zní, opravdu to nastavit nejde a ve hře budou boč. tlačítka nepoužitelná, nebo to jde ale já to neumím???
Děkuji za odpovědi

Dobry, jde to jen jsem to zkoušel na hře která boč. tl. zřejmě nerozezná, u dalších už to jde. Vím že použitelných je jen 5 tlačítek a další 2 +- jsou na změnu dpi. A proč jsem znovu nekoupil A4tech? Po 3 letech se mi rozpadlo jedno boční tlačítko, nejdřív zapadávalo a musel jsem ho pořád vytahovat nožíkem to se stávalo pořád častěji až mi jednoho dne došla trpělivost. Myslím že tato myš je vyjímečná pouze cenou, ta je nehorázná. Smutné je že ještě dražší než před více než 4 lety když jsem ji kupoval :-O. Tento trend samože nejede jen u myší, ale např i u sluchátek a bůhví jaké další elektroniky vyráběné už před mnoha lety. Zrovna u těchto věcí není co vylepšovat narozdíl od HW uvnitř počítače, tak proč to nezdražit že

Smutné je že ještě dražší než před více než 4 lety když jsem ji kupoval

Jsi si tim jisty?

Musis totiz koukat na cenu v dolarech, protoze mame posledni leta pomerne velkej propad koruny, takze zdrazeni jde ciste na ukor ceske meny, za to vyrobci fakt nemuzou.

Edit: C-tech se ti dozije presne dvou let a jednoho dne, ale chovej se k ni velmi opatrne, jinak zhebne driv a reklamaci ti neuznaj. ]:)