Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pruhy na monitoru

Zdravím,

Přišel jsem sem s problémem, se kterým si bohužel nevím rady a bojím se nejhoršího, totiž toho, že odešla má grafická karta a bude zapotřebí pořídit novou.

Toto se mi stalo dnes ráno:
35c371g.jpg
2vvnl3q.jpg
2lw9agh.jpg

Mám pruhy přes celý monitor.

Zde jsou mé specifikace počítače (je 7 let starý):

Barbone W Hornet ultra
Procesor: AMD Phenom(tm) II X6 1090T 3.2GHz
RAM: 8 GB
Typ systému: 64bit pro x64 platformu
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 560
OS: Windows 10 Home
Monitor: 24" BenQ RL2455HM

Pro spojení PC a monitoru používám DVI kabel.

Děkuji moc za vaši pomoc! :)

• Bud poskozená V-Ram, nobo i spatne napajené CPU které presentuje stejné artefakty.
• Resení je jednoduché, zkusit tvou grafickou kartu v jiném PC, nebo to bude jen hádání, co by to mohlo byt..