Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program vyzaduje admin ucet pro spusteni (terminal server)

Ahojte, mam takovy bezpecnostni problem. Na terminal serveru je nainstalovan program Solid Works. Ten se bouzel spusti jen kdyz je uzivatel clenem admin. Uzivatele pristupuji pres remote desktop, pricemz sposteci ikonu u sebe na lokale maji nastavneou ze se jim program natahne automaticky, takze do nastaveni windows se nedostanou. Staci ale zrusit zatrzeni spustit pri startu a muzou vesele adminovat ...
Volal jsem firme co instalovala ten Solid ale manik dle reakci to asi jeste neresil, prijde pristi tyden.
Napadlo mne spustet batak s prikazem runas, jenze tam se heslo neda naprogramovat, ceka vzdy na zadani.
Nenapada vas neco ? (server neni v domene)

tak ze mne solid udelal peknyho blbce. Nainstaloval se na stanici s XP prof a tam v pohode bezi i pod uctem s omezenym opravnenim. Nechapu proc na serveru musel mit admina ...
Pres vzdalenou plochu ten program ale pry maji trhanej (pobocka je jinde na adsl) takze stejne ten kompl budou muset mit na miste a vzdalenou plochu resit nebudem.