Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak na blokování reklamy na games.cz?

Přesněji na games.tiscali.cz

Kdysi dávno jsem klikl na reklamu, kterou tam měli (krmivo pro kočky ve velkých pytlích) a spokojeně pak nakoupil. Aniž jsem si to uvědomil, asi se nějak svázal akt nákupu ze stránkou, odkud jsem tam přišel.

Teď si mě to pamatuje a jejich reklama na pozadí stránky mě velice nasírá, vypadá opravdu idiotsky, viz screenshot. Prakticky všech nechtěných součástí stránky jsem se zbavil, ale dát pryč tohle se mi nedaří.

Mohu odstranit vrchní část obrazovky (ořezat to ve Stylish o příslušnou výšku v pixelech: …{body { margin-top: -260px; }} ). Ale co s levou a pravou stranou? Levá by šla, ale nemám FF přes celou obrazovku, různě to měním, takže fixní hodnota nepomůže. S pravou stranou si už vůbec neporadím.

Myslím, že řešením by bylo nechat zobrazit pouze tu prostřední část, ale jelikož neznám html ani css, neporadím si s tím. Tohle ve Stylish nenapíšu. Ořezat shora 260px a nechat šířku 1000px, tedy 500 od středu na obě strany.

Zkoušel jsem se "odhlásit" z cílené reklamy, ale nefunguje to. Ten oranžový hnus tam mám furt.

Poradíte někdo?

loading...

U sebe na linuxu ani v Chromiu ani ve Firefoxu tam zadnou reklamu nemam, tudiz nevim, jestli by nejaky addon jako NoScript, ci RequestPolicy mohl pomoct.

Zkousel jsi teda i jine prohlizece nez Firefox, jak se to bude tvarit?

Pomohlo zakázání cookies pro games.tiscali.cz

právě na to čumím: po opakovaném načtení stránky ve ff už tam ta reklama je, smazání hodinu staré cache nepomohlo.
v ie8 se ani po opakovaných startech neobjevuje.

smazání cache a cookies: ff konečně bez reklam, ale jen do znovunačtení. jak píšeš, výjimka by mohla stačit, ale jsem tam naposled v životě ...