Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větrák

Zdravím,jen se tak dívám na videa,prohlížím internet a najednou z ničeho nic se mi rozjede větrák v pc na plno a dělá strašnej kravál,zkusil jsem speedfan a tam jsem naměřil na jednom větráku 4500 otáček a na druhym 2200,pls poraďte je tu strašnej kravál :D

pokud napriklad spatne sedi pasiv na procesoru, tak teplota stoupne nad unosnou mez velice rychle a vetraky na to jen reaguji, tvou prioritou je zjistit teploty
skoc do setupu BIOSu a mrkni co ti to tam pise k teplotam a otackam ventilatoru.