Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hacknutý FB účet

Ahoj,
Asi před 2 hodinami mi někdo naboural účet. Změnil si heslo přes můj e-mail. Vzápětí i e-mailovou adresu.
Tím pádem nic nemůžu dělat. Support ze strany Facebooku je k ničemu... Nevíte někdo jak ten účet zrušit?
Přidává umyslně fotky na mou zeď a píše mým přátelům. Jeho účelem je poškodit mou osobu. Jedná se o případ, kdy bych měl kontaktovat policii nebo tak něco?
Děkuji všem za rychlé odpovědi.

Z môjho pohľadu polícia nepomôže a s účtom po zmenách kontaktných údajov nemáš veľkú šancu že ho získaš späť, pretože nemáš ako dokázať, že účet je tvoj.