Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Důvod poškození tel. Nabíječky

Zdravím

Šel jsem reklamovat nabíječku a hned po prvním připojením z ní cítim smrad jakoby se v ní něco pálilo..
myslíte že to může být mobilem ?
Něco takového nastalo když jsem byl u příbuzných.
Vypujčil jsem si nabíječku která přestala taky zničehonic fungovat. Kdyžtak mi prosím vysvětlete jak se něco takového může stát protože já tohle prostě nechápu.

nabíječku normálně do sítě. byla to uplně nová nabíječka.. hned po prvé co jsem ji strčil do sítě a připojil k mobilu tak přestala fungovat a páchlo to z ní :/ zajímalo by mě jestli půjde znova reklamovat pokud byla reklamovaná.