Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem staci pouzdro na ochranu padu?

cau, chci si koupit novy tel. a chci mit 99% jistotu ze kdyz to spadne z bezne vysky, treba z ruky, tak se tomu nic nestane, resp. nepraskne displej....

otázka: myslíte že pro tyto účely stačí typ tohodle pouzdra? Nebo je lepší si koupit treba jeste nejake to tvrzene sklo nebo ochranou folii..?
https://www.beryko.cz/Flipove-pouzdro-pro-Xiaomi-R edmi-3-Cerna.html

děkuji

V dnešní době i z běžné výšky by mělo sklo na displayi vydržet, i kdyby to padlo displayem k zemi.
Ale ano, i toto flipové pozdro pomůže. Osobně mi nikdy mobil nespadl a to už je hoooodně let, co s tím proboha děláš? :D Si ho radši přidělej na řetěz ke kapse nebo na krk :)