Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mail.ru malware

Dobrý den, stahoval jsem si jeden intro template z Ruské stránky, ale očividně se mi nestáhlo jen to. Místo domovské stránky google mi tam pořád naskakuje mail.ru i když přeinstaluju google nebo to nastavím zpátky a k tomu se mi začal sekat pc, když hraji např battlefield 4 mám "spike lags" prostě takový sekání ale mám normálně 60 fps. Myslíte že by to mohlo být tím? a hlavně potřebuji vědět jak se toho z bavit, nebude problém promazat celý pc.

Windows 10 64bit
Asus strix gtx 970 4gb
i5 6500
msi b-150 mortar

V doplňkách ani v programech to už není, zkusil jsem adw i mbam s vypnutým internetem ale stále mám ty "spike lags". Problém bude asi v něčem jiném. Nevím co s tím mám dělat.

Ještě jsem se chtěl zeptat jak přeinstalovat windows když nemám zálohu a přešel jsem s Windows 7 na Windows 10. Nemám tam možnost vratit na windows 7 ani obnovit do tovarního stavu, a částečné obnovení mi nepomohlo.. nedá se to nějak všechno vymazat? krom os samozřejmě.

nezůstane.

viz předřečník:
stahovat cokoli "populárního" z ruských stránek je duševní porucha. vidíš sám, co je to za hajzly.
kvůli kdejakému spywaru obnovovat systém (s mazáním svých dat) taky není normální.

dobrá kombinace na odvšivení je ms autoruns + adwcleaner.
špatná naopak používání chrome, často nezbude než ručně smazat profil uživatele.

nesúhlasím, už jsem psal hore,... ostatne je dôležité hlavne používať rozum,.... to či máš antivir, či máš chrome alebo mozillu, či máš neviem čo v PC, je mu absolutne jedno, když nekto nepoužíva rozum pri brouzdání internetu tak mu nepomôže žiadny software,.... až když bude vedieť používať rozum a nebude klikať random a bude rozmýšlať, pak mu môže dobrý software priniesť nejakú ochranu navyše,...