Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3D v každé hře

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jak vypnout 3D když chci hrát FAR CRY : PRIMAL tak mě to hned naběhne v 3D a takhle je to u všech her co mám optimalizované v nvidia geforce experience i u WITCHER 3 a když ho chci vypnout nenajdu ho v nastaveni grafiky vůbec to tam nevidím poradí mi prosím někdo jak ho vypnout ?

• Bud v nastavení zobrazení kde das rozlisení 3D Off, nebo prímo v panelu 3D Nvidia => Nastavení => 3D => Aktivace/Povolení NE.
* Takle se ti bude spoustet 3D automaticky s kazdou kompatibilní hrou 3D.