Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WIFI

Caute..v mojej izbe mam wifirouter TP-link.Mam to tam skvele urobene z hora zo ztrechy kde mame hlavny vysielac mi ide kabel cez okno do takej baterky kde sa to prepaja a odtial ide kabel mne do routra...Vsetko funguje OK...ale ja mam otazku idem si robit inu izbu v dome a potreboval by som poradit ohladom Wifi USB nieco take moc sa tomu nerozumiem.Nechcem sem volat technikov aby to znova natahovali do inej izby,,,,to co som napisal ten USB WIFI nieco....pomoze to ?https://www.alza.sk/edimax-ew-7822uac-d454301.htm? catid=18851697#recenze priklad

buď to pude, nebo ne. plánek jsi nedal, nikdo neví, jestli nemáš v cestě našikmo zeď (největší útlum).
stěžují si tam na váhu = poškozování usb konektoru. musel bys ho mít svisle, nebo pořídit usb3 prodlužovák.

za podobné prachy se dají koupit powerline adaptéry pro spojení přes stejnou fázi.