Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formát HDD s flash diskem

Dobrý den, snažím se přeformátovat si hadr na ntb s nabootovaným flash diskem přes Windows 7 USB DVD Download Tool... Po restartování PC nabootuji jako první tento flash disk, ale když má dojít na věc, tak se žádná instalace nespustí. Pouze reboot or select proper boot device. Nevím, co s tím, můžete někdo poradit prosím?

Ano správně jste to pochopil. Bootování přes tento program snad ani nejde pokazit. Nabootované by to mělo být správně, někteří přátele to použávají a funguje jim to, tak jsem z toho právě vyjevený a nevím, zda není chyba někde jinde. Každopádně díky za odpověď, mrknu po jiném programu.