Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PHP error

Dobrý den, prosím chtěl bych se zeptat zda někdo neví co způsobuje tento problém.
Error
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u870728491/public_html/zed/includes/config.p hp on line 8
Access denied for user 'u870728491_wall1'@'10.2.1.18' to database ' u870728491_wall'

config.php

<?php
define('DB_SERVER', 'hostitel');
define('DB_USERNAME', 'uživatel');
define('DB_PASSWORD', 'heslo');
define('DB_DATABASE', '	databaze');
define('ImageUploadPath', 'uploads/');
$post_limit = 2;
$connection = mysql_connect(DB_SERVER, DB_USERNAME, DB_PASSWORD) or die(mysql_error());
$database = mysql_select_db(DB_DATABASE) or die(mysql_error());
mysql_query ("set character_set_results='utf8'");
$base_url='http://xxx/';
$base_folder = "xx/";
$smiley_folder = $base_url.'assets/smileys/';
?>

Předem děkuji, zda by se někdo našel kdo by věděl. :)

Access denied. Ten uzivatel nema pristup do tej databazy ' u870728491_wall'. Preco to by si mal vediet ty, ja neviem jake tam vobec mas databazy vytvorene, ale ten nazov databazy je uz dost divny, a este aj s tym tabelatorom na zaciatku nazvu. Asi jaksi tam blbo davas parametre.

A pise ti to aj ze tie mysql funkcie su zastarale mas pouzivat mysqli alebo PDO. Ale to asi neni tvoj problem momentalne.

Ak používaš vlastný server, budeš musieť pridať do svojej MySQL databázy správne užívateľské povolenia. Prihlás sa do MySQL ako užívateľ root a zadaj nasledujúce príkazy:

GRANT ALL PRIVILEGES ON database_name TO user@host IDENTIFIED BY 'password';
FLUSH PRIVILEGES;

Samozrejme treba v príkaze nahradiť text čo je malými písmenami - správnymi údajmi...

Pokiaľ sa pripájaš na lokálnu databázu, potom by som namiesto IP adresy použil "localhost".