Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má zmyseľ upgrade PC ?

Momentálne mám zostavu

P5KSE/LGA775 -
Intel Core Quad Q9300 -
GTX 750 TI -
ATX 550W -
Kingston 4x 2GB DDR2

Uvažoval som o menšom upgrade, totiž peňazí nemám moc, som rekreačný hráč, nepotrpím si na kvalitu, hlavne nech viem hrať hru :D

Vymeniť by som to chcel takto

Doska ASROCK G41M-VS3
Intel Core 2 Extreme QX9650
Kingston 4x 2gb DDR3 1333mhz

Má to vôbec zmyseľ ? Získam s tým niečo navyše alebo je to zbytočné investovať ?

Pokud by ten zamysleny procesor byl zadarmo nebo za par supu, tak bych ho tam strcil, necemu to trochu pomoct muze. Jestli ho podporuje stara deska, jak pise Karel, tak nema cenu ji menit a RAM uz vubec ne.
V podstate mas momentalne vyvazenou sestavu, jestlize nechces udelat nejaky podstatnejsi upgrade Haswell+DDR3 nebo radeji Skylake+DDR4 a k tomu vykonejsi grafickou kartu, tak nema cenu do toho strkat vubec zadne penize.