Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Recovery Error (windows logo freeze )+ Nechce mi nabootovať USB/CD kde mám WIN7

Zdravím, v pondelok sa mi zamrzol PC ked som robil nejaké veci na PC, tak som stlačil tlačítko na reštart ked sa PC zapol tak mi vyskočil Windows Error Recovy, dal som normal start. Naskočilo Windows Logo ale asi po cca 10s sa PC restartoval a tak dookola, nejde mi ani Safemode ani nič. Tak som hodil win 7 ultimate sp1 na cd. Ked vyskočí to log matičnej tak dám F12 a dám že boot from CD, potom klasicky vyjde nejaký blackscreen s udajmi atd a vyskočí že Boot from CD/DVD ... ale po asi 5s to zmizni a zase vyskočí Windows Recovery Error. a je jedno či dam Safe mode alebo dam start pc normaly stále to freezne na logu a sám sa PC reštartuje. Skúšal som potom dať windows na USB a taktiež to isté nechce ho načítať. Skúsil som aj reštartovať bios ale nič sa nestalo. Mám matičnú EG45M-ds2h starý kus.. Poprosím radu :)

Niekde som sa docital ze mam skusit prepnut v biose Sata na ahci. V biose mam SATA RAID/AHCI MODR DISABLED a ked chcem to aktivovat tak mam ma vyber raid a ahci. Ked dam ahci tak mi to nejde. A mam v biose aj mmoznost SATA PORT 0-3 NATIVE MODE. to mam nechat disabled ?.

to se volí před instalací.
raid je samozřejmě nesmysl. něco zvol, s čím ti to pojede.
až to zase budeš přeinstalovávat, nastav ahci.
co myslí výrobce native modem je různé, chce to porovnat, co tam má za další možnosti.

už včera jsem psal, že to máš strčit někomu, kdo nemá problém s instalací windows. cos řešil celý den?