Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD pre nahrávanie z TV i pre použitie na PC

Ahojky!
Bavili sme sa tu už na tému použiteľnosti externého HDD pre nahrávanie z TV ALEBO použitie pre PC.
Má ale niekto skúsenosť s tým, že by bol HDD virtuálne rozdelený na dva oddiely, pričom jeden oddiel by si sformátoval TV pre nahrávanie a druhý oddiel by bol použiteľný pre bežnú prácu na PC?

Ď

To preci zalezi na televizi, typ nepises a pravdepodobne tu stejne nikdo mit uplne stejnou, aby to za tebe vyzkousel nebude, takze to budes muset zkusit sam a pak sem treba reportovat vysledek.
Rekl bych, ze obecne bude spis pravdepodobne, ze smart TV s operacnim systemem - Android, WebOS, Tizen by to mohla dat, jinak ne.