Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno prehrani divx na panasonic DMR-ES10

DObry den prosim o radu v pripade panasonic DMR-ES10 ktery přehrává DVD-Video/Audio, CD-R/RW, Video CD, JPEG, MP3, MPEG2
Protřeboval bych na nem nejak prehravat filmy ktere jsou ve velikosti 700Mb a nevim jaky program zvolit nejspis to bude chtit prekonvertovat na video CD ale kdyby to slo nejak i na DVD tak bych byl rad kdyby jste poradily

Na VideoCD se vykašli, rovnou si filmy překonvertuj do DVD v NERO 7
Ultra nebo Premium verze, je tam na to přímo volba a funguje to dobře.
Klidně můžeš na jedno DVD překonvertovat i více DivX nebo XviD filmů,
záleží, s jakou výslednou kvalitou se spokojíš.