Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zařizování internetu v bytě. Naprostý lajk - je to dobrá nabídka?

Ahoj všem,
možná hloupý dotaz, ale když nevím tak se ptám. Zařizujeme si nový byt a nyní řešíme internet. Byt je v domě ve kterém není nijak řešen internet. V domě je jen jedna paní a ta ho nemá.

Tedy otázka, našel jsem tuto nabídku. Je dobrá?

jon-turbo-internet-jon

Jsme dva mladí, sledujeme filmy, stahujeme (tak nějak normálně), sociální sítě atd. Stačí nám nějaká zlatá střední cesta.

Dále otázka. Jak to funguje? Zavolám, oni přijedou nainstalujou a jede se? Platí se něco (krom měsíčního poplatku)? Píšou wifi router zdarma (zapůjčení), ale řeší se nějak anténa nebo tak něco? Vím že přijímač je na kostele na který vidíme, nicméně nějaká anténa je asi nutná.

Předem děkuji za odpověď.
Stačí mi nějaké uvedení do této situace, abych tomu trochu porozuměl. Zítra tam zavolám a snad se dozvím víc :-)

Děkuji za odpověď. Ano je mi to jasné, nicméně nyní mají zavřeno a více se dozvím až zítra. Do té doby bych si o zařízení internetu něoc zjistil abych aspoň přibližně věděl o čem mi to budou zítra povídat.

Jde mi tedy o to zda těch 33Mbit stačí na takové to běžné používání jak jsem psal v dotazu (tedy stahování, sledování filmů, surfování po netu atd) internet používáme celkem dost, nicméně nepotřebujeme žádný extrém. Takže stačí to?

Sekat se nebude určitě :-D. Teď se dodělala elektrika, omítky, vymalovalo atd... K lištám mám přístup téměř neomezený, nicméně nemusím je mít všude :-D. Pokud jde tedy o DSL internet. Je tedy nutná anténa? Stojí něco?

Áno, na wifi je nutná anténa ( predpokladám, že Ti ju dodajú a namontujú). Bude umiestnená zrejme niekde vonku (možno balkón), kde je priama viditeľnosť na ich AP...
Na video, sťahovanie a surfovanie Ti to určite stačiť bude. Online sledovanie youtube vo full HD stačí aj 1/4 toho čo píšu...