Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuková karta

Dobrý den. Rád bych si pořídil zvukovou kartu okolo 2000 -, Moc se ve zvukových kartách nevyznám. Děkuji předem.

Jak píšu v druhým Pc (MB GB) jede od tý doby normálně, nazpátek na tu Asus MB už jsem jí nedával,takže ve zvukovce problém není 100%,ale v debilních ovladačích Creative což není novinka toho je plnej net,vzal jsem za 600 pak z Aukra,Creative bych už se asi vyhnul.www.czc.cz a stou nikdy žádnej problém.(jinak problém byl že nebyla v Pc vůbec vidět prostě zničeho nic přestal hrát zvuk,zvukovka ze správce jaksi zmizla a tudíž nešli nainstalovat ani ovladače)....pc.poradna.net