Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace WinXP z jiného CD

Dobrý den, mám počítač FujitsuSiemens s legál Windows Vista, ke kterému byl i downgrade na Windows XP.
Nemohu teď to CD s WinXP najít. Prosím vás, mohu instalovat XP i z jiného CD verze OEM v CZ?
Vezme mi ten KEY ze štítku?

Vím že XP je mrtvý systém, a budu mít za pár měsíců licenci na 7 nebo 8, takže je to jen dočasné řešení.

downgrade na nižší systém funguje jen omezenou dobu po ukončení prodeje starého systému (xp). a musí být ze systému, který se buď prodává nebo podporuje ještě teď, tam nevím, jak to ms přesně má.
čili aktivovat to nepůjde, jedině s originálním productkey k xp.