Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 Annyversary update- Defender,Cortana

Tak jsem si nainstaloval tento "update". Chtěl bych znát váš názor na nový Defender. Myslíte že by to byla dobrá alternativa k Avastu? Vím že když u počítače sedí debil tak antivir nepomůže, ale stejně ho tam mám pro klid duše :-D A co myslíte o tom že nejde vypnout cortana ? Začínám uvažovat o tom že vyhodím mikrofon z okna :-D

AVAST neni zrovna nejlepsi moznost k UPDATE Anniversary, kde se stava spise nekompatibilni, kde uzivatelé kteri uzivaji AVAST, maji anomalie vseho druhu.
* Zkratka AVAST neni s Windows 10 Anniv kompatibilni, nefunguje..

• Zda-li jsi presel na Anniv UP, tak jiz vlastnis novou verzi Defenderu, ktery je hlavne pozmenen v samotném jadre programu a strategie ochrany, perfortmace, se stejnym vzhledem jako predesla verze.
Integrovanu Defender, ukazal, ze dokaze podat spolehlivejsi ochranu s citlivejsi moznosti Scanu (dle volby uzivatel) jako AVAST, jak verifikace PORTU, USB, LAN, Wifi, Antimalware, menisi Pluig pro uzivatelé Edge.
*Navic ma velmi casté Antivirové aktualizace databaze, jednoduchy, nenarocny na OS.
V kazdém pripade instalovat Avast jeste k Defenderu nedava smysl a zadného vysledku nedospejes.