Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojenost iCloudu a záloha fotek do Macu

Dobrý den,

jak je možné, že když jsem dal fotky na iCloud i do Macu do fotek, následně jsem smazal veškeré fotky z mobilu, tak se ty fotky smazaly i z iCloudu a taky z Macu? Máte někdo tip jak to obnovit třeba, popřípadě jak vypnout tuto hloupou propojenost pro mazání hromadné?

aktivuj si zabránenie automatickej synchronizácie pripojených zariadení,tým sa naruší automatické mazanie a aktualizácia v pripojených zariadeniach-ak niečo zmažeš v jednom,zmaže sa to všade,a automatiku vypnúť všade-t.j v nastaveniach mobileme/icloud/itunes/isync etc....