Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox 360 - připojení sluchátek přes ovladač

Zdravim, zajímalo by mě jestli se dají připojit např. klasická špuntová sluchátka k X360 přes 2,5 jack co je v ovladači, stejně jako třeba originální headset od MS. Mám koupenou redukci 3,5 -> 2,5 a když sluchátka připojím tak zvuk jede pořád z TV. Nechci si kupovat headsety přímo pro Xbox, stačí mi jen aby šel zvuk do sluchátek a já nerušil okolí. Předem díky za rady :)

• Ono, bohuzel funkcní 360 po ruce nemám, ale i u pouzití zmíneného MS Headseat u X@ONE mi také harají ve stejnou dobu sluchátka, tak i zvuk v TV, kde bud rucne nastavím Audio vystup (také v nastavení zvuku pri Chat), nebo na TV zvuk zcela vypnu.
• Co tím chci ríct, ze jestli ti pri ne MS sluchátkách hraje i TV, muze jít v podstate o vlastnost. :-)