Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klavesnice do notebook,musí se koupit přesný typ (místo české tak španělskou)

Zdravím,

Mam menší problém.Nechtěně jsem rozlil víno na ntb,tím myslím na klávesnici a po usušený a umytí klavesnice mi šlo jen jedno písmenko..Jak je přípojka pro klávesnice na zákl.desce tak jsem změřil napětí zda je u všech pinů a to šlo,takže je to klavesnicí.Jak jsem koukal tak stojí kolem 1400kč a to fakt nechci dávat tolik peněz, podobnou mají v jiném obchodě s poštovným za 600kč,ale flex kabel,který se pripojí do zákl.desky ntbooku vypadá jinak (jinak vodí vodiče)ale vzhled úplně stejný je tam řada ntb 15-N000 a já mam NTB 15 n005sc ..Tak mě to zajímá..VIZ foto jak vypadá zadní část klavesnice, a zde zasílám typ ntb a odkaz kde si ji chci koupit.

NTB : https://www.alza.cz/hp-pavilion-15-n005sc-cerny-d4 75156.htm#alternativy
Klávesnice: https://www.mader.cz/qoltec-notebook-keyboard-hp-c ompaq-15e000-15n000-frame

Ono je tazko povedat ci to ma stejnu masku interne alebo ne, nemame rontgenove oci nevidime cez fotku. Ale moze to byt organizovane stejne, hlavne ak ma klavesnica presne stejne rozlozenie klaves. Ci su vodice potom na kabli viac vlavo alebo vpravo nemusi nic znamenat. Ale jasne ze to je iny model a ne presne stejny jaky mas ty. Nikto ti nezaruci ci to je stejne. Aspon teda ja urcite nie. Mozes to risknut, ked sa ti chce. Alebo sa opytaj predajcu on bude mat nejaky kontakt na cinana asi.