Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Power bank se vypne a nenabíjí

Stará power banka (origoš od Samsungu) dosloužila a dostal jsem ADATA PV110
https://www.alza.cz/adata-pv110-power-bank-10400ma h-titanova-d2147446.htm?kampan=adw3_a2-nabijecky-a -baterie_adata-pv110-power-bank-10400mah-titanova- 160613-du120a5&gclid=CJzVtIHpws4CFRJmGwodRRoFow
Když ji připojím k tabletu, nabíjí se pár minut a vypne se. Tablet mám Samsung Galaxy Note 10.1 edition 2014.
Netušíte někdo, čím to je? Já mám takové podezření, že si to Samsung "očuchá" a když to není od Samsungu, ignoruje to. U bezdrátových klávesnic to u něj tak je. "Vidí" pouze tu od Samsungu a jinou ne.
Nebo nemusí se někde něco přepnout, případně mu (tabletu) dát nějaký software, aby tu baterku vycucnul?

Nastavit to nepujde... je to jako ochrana,podle parametru Adatky a Tabletu by to melo fungovat normalne "ale" nikdo nevi kolik opravdu Adatka dava napeti :-D (vic/min) a to se tabletu nemusi libit.. specifikaci te sam. power banky,nebo presne oznaceni nevis?

edit:zkousel jsi oba vystupy 2,1/1A?

Tak jsem včera udělal pokusy. Když jsem dal kabel do výstupu 1 A, tak se tablet nabil za 4 hodiny o 20 %. Když jsem dal kabel do výstupu 2.1 A, tak svítila indikace nabíjení. Po zavření pouzdra (toho "uspávacího") se však tablet přestal nabíjet a power banka se po chvíli vypnula.