Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NAS úložiště

Hezký den,

mám v plánu si koupit NAS úložiště a přemýšlel jsem jestli nejsou v prodeji NAS úložiště s HDMI výstupem a vlastním OS. Tímto NAS úložištěm bych zabil dvě mouchy jednou ranou, z TV bych udělal chytrou TV a zároveň bych měl i NAS úložiště. Od NASky očekávám 2 sloty pro disky a cenu okolo 4 000 bez disků.

Díky. :)

NAS úložiště s HDMI k dispozici jsou. Ale nevím, jak moc bude takové zařízení použitelné jako smart TV.
To bych raději řešil pomocí nějakého USB bazmeku (počítače) typu RaspBerry Pi apod., který bych připojil přímo k TV a NAS, ze které by bralo tohle zařízení data přes DLNA.