Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 6 tisíc

Dobrý den,

chtěl bych koupit notebook čistě na sufrování na internetu, jediné věci, které bych u něj potřeboval jsou, aby se nesekal, nebyl extra pomalý a měl 15.6" displej.

Předem díky :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu, ale notebook za šest. (karel)

Dobrý den,

za 6 tisíc KČ "aby sa nesekal" a mal 15.6" displej, novej nejde...

popozerajte sa nekde po bazary, lebo za tu cenu "ne-pomalý" notebook nekúpite,...

ostatne sa môžete pozrieť ešte na tento, o tisícku dražší, stejnak len s 14" displayom,...

Lenovo IdeaPad 100s-14IBR Silver

na nejaký bežný notebook na prehliadavánie internetu máte príliš nízky finančný limit, to by ste potrebovaly kolem 10 tisíc KČ.