Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nákup na Amazonu

Zdravím, jak už z názvu vyplývá chci provést nákup na Amazonu. Jedna se o tento produkt. Mám nejdřív ale několik otázek. Už vím, že nejlepší je nakupovat z německého, kvůli levnějším poštovným. Moje první otázka tedy je, kolik tak bude činit poštovné k tomuto produktu. Moje druhá, hlavnější otázka je, jakým způsobem mně to Amazon doveze. To ten balík předá poště nebo má nějakého svého českého dopravce? A když mě nezastihne doma, předá to na nejbližší poštu? Toť vše. Všem díky za odpovědi.

Ps: Pokud budete mít nějaké rady k nákupu, rád je příjmu. ;)

Podle všeho to do čech neposílá. Jinak by tam bylo poštovné uvedeno v tabulce jako u ostatních států.

Jak to dovezou je úplně jedno, prostě dojdu na poštu, nebo mi to přinese přímo pošťák (serou na to a radši nechají lístek ve schránce).