Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se nezapne

Zdravím,
mám problém se zapnutím notebooku, při zapnutí normálně naběhne logo Acer..... ale po chvíli se počítač vypne a znova zapne, takhle pořád dokola. Když se snažím dostat do BIOSu, tak ntb pouze pípne a nic se nestane, stále se dokola zapíná a vypíná, vtip je, že se nedá ani vypnout, dokud nevyndám baterku, tak běhá furt dokola.
Podle mě odešel řadič BIOSu...ale rád bych se ujistil, popřípadě zjistil o co vše může jít.
Bohužel co se dělo s ntb předtím se nedozvím.
Díky za odpovědi

BIOS nema ziaden radic.
Vypnut by sa to malo dat drzanim zapinacieho tlacitka 5-10s.

Do BIOSu sa da dostat vzdy, ak to neni wakeup z S4 (co je MS klamstvo od W8 ze "vypnut"). Po vybrati baterky aj nabijacky na par minut by to mal byt S5 zapnutie a da sa vliezt do BIOSu. Mackat treba spravnu klavesu v spravny okamzik, neni to jedno.

Vadna moze byt trebars aj len klavesnica (premacknute cosi), alebo cokolvek v HW, alebo len posahane Win na disku. Ako prve mozes skusit odpojit HDD, a budes vediet ci sa to vypina aj potom. Da sa aj odpojit interna kavesnica a skusit len externa. Idealne ale vliezt do biosu alebo bootmenu, a tam ostat stat ci sa to vypne. A do biosu skusitload defaults a save&exit.

Při zapínání mačkám F2, jak říká mb, ale do BIOSu se za boha nedostanu, jenom při každém zmáčknutí pípne a tlačítko pro vypnutí můžu držet jak dlouho chci.... stejně se furt zapíná. Klavesnice by mi snad nebránila v zapnutí pc. Řekl bych, že to bude rozhodně problem hw.

mas to mackat v spravnom momente. Ked pipa tak bud si to uz zmackol velakrat v nespravnom momente, alebo je premacknuta nejaka dalsia klavesa, alebo mackas nespravnu klavesu. Plati vsetko co som pisal, skusil si z toho teda uz co?

P.S> a skus aj Fn+F2, ptz moze byt prehodeny vyznam Fn. A niektore BIOSy maju Del, neviem ci to vidis na obrazovke to F2 alebo preco mackas F2. Model ntb tajny, nie som jasnovidec.