Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD black screen

Zdravím. Potřeboval bych pomoct s AMD Radeon R9 grafickou kartou. Mam windows 10 a dnes v noci se mi vypl počítač a po zapnutí jsem měl akorát black screen .. Je to tím že AMD má nějakou novou aktualizaci která nejspíš win10 nesedne ale nemohu nijak zabránit aktualizaci a vždy se to samo vypne kdykoli se tomu chce..

Děkuji za pomoc

Je to najskor tym ze mas vadny HW.
Vypni to PC z elektriky na minutu, zapni, nabehne aspon vobec nieco? BIOS?

Inac aktualizacia ovladacov vo W10 sa da vypnut v spravci zariadeni, u daneho zaridenia, pravy klik - vlastnosti. Alebo nemusis vobec pouzivat W10.

Tak si zakaz aktualizaciu ovladace v spravci. Ale otazka je vzdy ze jaky ovladac je tam po tej oprave, je to tam tiez napisane, v tom spravci. Ak je tam genericky, tak to je zavada HW, ptz genericky nepouziva z karty skoro nic, a karta ma pri tom minimalny odber, a spravny ovladac = vyssi odber.

Na vše se nějak podívám , popřípadě dám vědět kdybych měl nějaké další otázky. Děkuju moc za pomoc :)Při nejhorším tu kartu reklamuju.. ale nemyslím si že je to problém Hw když jela naprosto v pořádku.. a vše začalo od win10 :/

Tak ja neviem jak si tam tie W10 instaloval a co vsetko v nich mas jak posahane, moze to byt samozrejme aj posahany Win10, ja to volam pokus10 tamagotchi windows, a logicky to na moje sukromne PC este aspon rok nevkroci.
Mozes si tam aj nacisto nainstalit nejake W7 na test, a k tomu spravne ovladace, alebo co chces, a uvidis.
V spravci zariadeni je na karte o ovladaci aj moznost vypnut aktualizacie, ale najprv si pozri jaky presne tam je ovladac, vyrobca a verzia a datum.