Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s firefoxom

Dnes som normalne ako kazdy den spustil mozilu firefox. Mal som zrazu vsetko prenastavene na zakladne nastavenie a tiez prestala ist rucne mazat historia a nejde ani pridavat nove zalozky. Mal som starsiu verziu tak som to skusil preinstalovat na verziu 2.0, no ani to nepomohlo. Neviete cim by to mohlo byt a ako by sa dali tieto problemy vyriesit? Prosim pomozte, nechcem zacat pouzivat IE :-(

uvažuju co to je safe mód prohlížeče, nevím. zkusit vytvořit nový profil? "firefox.exe -p"
ale nic ti nebrání starou verzi úplně odinstalovat, a teprve načisto instalovat 2.0

věci jako záložky téměř nepoužívám, historii formulářů už spíš. každopádně buď před odinstalací někam zálohovat adresář s profilem pro pozdější dolování dat, nebo využít jasného páky nástroj MozBackup.

edit: sorry, než jsem to dopsal a u páky našel, hodina pryč. ale zas jsem si tam pěkně počet :)