Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dokúpenie vecí do PC

Dobrý deň, chcem sa spýtať aké vecičky by sa mi dali dokupiť a ktoré by mi pasovali do môjho PC, tak aby mi trošku viac šlapali hry a podobne pretože počítač je uź starší... Nechcem kupovať nový PC chcem len dokúpiť niake súčiastky. Chcem sa spýtať na váš názor čo by ste dokupovali.
efA7
efAT
efAa
na obrázkoch je môj PC.
Ďakujem s pozdravom Matúš
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

aký máš rozpočet ?
Procesor by som nechal..
RAMky by som dokúpil na 8gb.. vidím že máš 667mhz (332)..ale na druhom obrázku je 800mhz (400), asi máš jednu RAMku 667 a druhú 800..

Systém ti vždy podtaktuje podľa najnižšieho MHZ najslabšej RAMky... vymenil by som tú 667 za 800 a dokúpil 2x 800mhz 2gb, singlesided
Najlepšie Kingston 2gb ddr2 800mhz CL6

grafiku , mal som podobný problém , ale rozhodol som sa pre GTX 750 TI, asi najlepšia voľba pre LGA775 socket

Za Ramku dáš asi 20-30 euro v bazari / kus
Grafika 750 TI asi 120 euro

Keď niesi náročný, bude stačiť... rozbehneš na tom aj novšie hry s docela dobrým FPS...

Upgrade staršieho PC nemá zmysel, pretože na lepší procesor a rýchlejšie RAM potrebuješ inú dosku. Lepšiu graf.kartu tam strkať tiež nemá zmysel, lebo sa bude "flákať"...
Kúpa lepších komponentov, tak aby bola zostava vyvážená, je vlastne akoby postaviť celý nový pc...
So skúsenosti - najpomalší hw v pc je hdd, na hry treba výkonnú gr.kartu ...