Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmizol priecinok windows

zdravim,

...dnes som potreboval vojst do priecinka windows a nejak som ho nenasiel. Hladanie ho nenajde, mam povolene zobrazenie skrytych suborov a na C: ho nikde nevidim(mam ho na C ;) ). Nie je ho vidno ani v total commandri. ked zadam ale cestu: c:\windows, tak sa priecinok otvori.

mam xp sp2.
otazka znie: co mam nastavit, aby ho bolo normalne vidno?

...uz som momentalne na to prisiel-boli skryte systemove subory :-[

...nova otazka: co mam spravit, aby bol priecinok windows vidno, ale aby neboli vidno tie dalsie systemove subory? kedysi mi to tak myslim fungovalo. priecinok windows ma sedo zaskrtnutu polozku skryty, toto sa neda zmenit.

tuším že to způsobuje zatrhnutí položky "skrýt chráněné položky operačního systému". nejsem teď u xp, nemůžu ověřit, trotlovinu typu průzkumník nepoužívám.

udělej si prostě zástupce na adresář c:\windows - ten uvidíš a dostaneš se do něj, i když zachováš ostatní soubory/adresáře skryté.

všechny nápady ms se mi nelíbí, ale on celkem věděl, proč by měly být adresáře \program files a \windows pro ne-správce nedostupné.