Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Foťák s co nejjednodušším ovládáním

Potřebuji (jako dárek pro osobu, která má úchylku v podobě tvorby a prodeje na Fléru) foťák, který bude fotit její "výrobky" co nejlépe v mezích toho, že naprosto odmítá cokoliv nastavovat atd. Takže nějaký automat. Kdyby bylo řešení, které je schopné fotky dodat samo do určeného adresáře, bylo by to úplně ideální. Fotit potřtebuje vždy ve stejné místnosti a převážně na stejném místě, ale né vždy. Napadá Vás něco vhodného? Prosím neradit, že se s tím má naučit, opravdu to je marné. :-/

pokial chce prezentovať svoje výrobky na fotkách,tak by malo byť v prvom rade v záujme dotyčnej osoby,aby tie fotky aj nejako vyzerali,takže niečo sa s tým foťákom a čarovaním s osvetlením a uhlami pohladov učiť bude musieť,tomu sa nevyhne.......foťák,čo všetko spraví za človeka budeš hladať velmi problematicky.....neviem aké výrobky bude prezentovať,ale niekedy je nevyhnutné aj vedieť odfotiť makro/pseudo-makro zábery,fotiť nejaký výrobok s rozmermi krabičky od cigariet nejakým jednoduchým automatom,čo presne zaostrí až od 1,5 metra bude ako výsledok naprosto kontraproduktívny a nejaká zväčšenina samotného výrobku z takej fotky bude otrasná/pre tých,čo budú nútení na to potom v prezentácii pozerať-to ich skôr odstraší ako pritiahne ku kúpe/......

No to všechno vím, ale asi si dovedeš představit, jaké to je přemlouvat osobu ve věku babiček, aby se něco naučila s jakoukoliv technikou. Doteď to fotí pomoci printscreenu z webové kamery, takže horší už to být nemůže :-) A opravdu to přemlouvání, mnohokrát vyzkoušeno, nejde. I tak leccos prodá :-)