Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sychost.exe

Dobrý den mám takový problém na mém pc běží stále procesor (amd athlon x2) na 60-80% mění se to a ram (2gb) je také třeba na 1.80gb využita když ve správce uloh ukončím program sychost.exe všechno najednou běží plynule dokud se tento program zase nespustí mám windows 7 64 bit nevíte nekdo co stím předem děkuji za vaše nápady.

Spíše to bude svchost.exe. Třeba to stahuje/instaluje aktualizace, dělá defragmentaci nebo indexaci v PC. RAM 2 GB je minimum pro Windows 7 64bit (běžně nejméně 4 GB). Taky to můžeš mít zavirované/zatrojanované (použij MBAM + AdwCleaner).

Spôsobuje to systém, ktorý chce aktualizovať, ale Microsoft mu v tom bráni. Obísť sa to dá za 10 minút takto:

www.wsusoffline.net/

- v okienku "Aktuelles/News" kliknem na "Download area" a potom v okienku "Most recent version" kliknem na najnovšiu verziu podľa dátumu a stiahnem si *.zip súbor o veľkosti asi 2 MB. Rozbalím si ho do nejakého priečinka na HDD, alebo na USB klúč. Potom kliknem na súbor "UpdateGenerator.exe" vyberiem aký mám operačný systém a kliknutím na "Start" inštalujem najnovšie aktualizácie. O pár minút je počítač aktualizovaný.

[http://imgbank.cz/images/2016/08/14/Windows_ooline _updateHE5ML.jpg]