Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookom

Ahojte,mám problém keď hrám napr.minecraft alebo niečo robím tak mi sekne pc a musím ho tvrdo vypnúť nefunguje nič písať,alt f4,ctrl alt del ani nič pomôže len tvrdé vypnutie a tak zas zapnem stáva sa mi to skoro bežne zapnem pc do 20 min. sekne o 1 hod. zas o 1 hod. zas a asi 3-8 krát denne sekne,skúšal som aj továrenské resetovanie pc

Asus G552VW-CN436T

Ale uchladit to ma, inac je to vyrobene blbo. Teda ak to neni zasrate sajrajtom.

BTW. CPU a GPU sa vedia podtaktovat, nema sa to seknut, ma to normalne bezat dalej. Seknutie je potom o tom ze bud to cinan vyrobil uplne blbo, alebo kedze tu su dotazy na to tema vela tak moze to byt zas aj nejaka nova feature Windows10 :-)
Ale cinan je debil takze ano moze to byt aj teplotami, aj ked u slusneho designu to nema nastat.